Julegavetips

Alle setter pris på noe godt og varmt til jul! Vi har både kaffe, te og andre harde pakker som folk setter pris på å få under juletreet. Noen er til og med så store at det ikke er plass under treet. 

LIPPE er hovedsaklig et kaffebrenneri med god svart kaffe og espresso, men har også spesialisert oss på te. I tillegg har vi espressomaskiner, kaffekverner og annet kaffeutstyr og tilbehør. 

Har du problemer med espressomaskinen eller noe annet, så hjelper vi deg med det i vårt serviceverksted. 

Gode julegaveideer kaffe og kaffeutstyr

Kaffe

Kaffe er noe alle kan like. Under er våre utvalgte favoritter

Vi har ikke bare svart kaffe, men også seks espressovarianter, hvor av 5 espressoblandinger og én ren variant.

GAVEKORT ER ALDRI FEIL

Gavekortet kan brukes på alt i nettbutikken, inkludert abonnement. Gavekortet kan registreres i nettbutikken og benyttes når du vil og til hav du vil.

Gode julegaveideer kaffe og kaffeutstyr

TE

Te er også noe alle kan like. Våre teer er vidt forskjellige og valgt ut basert på det våre kunder foretrekker. Alle holder en veldig høy kvalitet i sin kategori og har den rene smaken du kjenner fra LIPPE. Under er våre utvalgte favoritter

  • Grønn Longjing Shangba Økologisk, 125g (Lung Ching)

    Grønn Longjing Shangba Økologisk, 125g (Lung Ching)

    Vurdert 5.00 av 5
    kr 186,00
  • Peppermyntete med ringblomst

    Peppermyntete, 50g

    Vurdert 5.00 av 5
    kr 63,00
  • På bærtur, 125g

    På bærtur, 125g

    Vurdert 5.00 av 5
    kr 143,00
  • Sort Darjeeling Sourenee Økologisk

    Sort Darjeeling Sourenee Økologisk, 125g

    Vurdert 5.00 av 5
    kr 121,00

Det er både fruktinfusjoner, grønn te, svart te, rooibos mm å velge mellom.

Pakkeløsninger

Vi har laget noen pakkeløsninger som ikke bare er gode, mange er også rabatterte.

Vi har mange flere pakkeløsninger i flere prisklasser.